درباره ما

اخذ ویزای شنگن و کانادا با ایلچی سفر

درباره ایلچی

اولویت و هدف اصلی ایلچی فراهم آوردن راهکارهای نوآورانه و خلاقانه در زمینه خدمات مسافرتی و گردشگری و همچنین ارائه بهترین خدمات ممکن به مسافران است. هدف نهایی، رضایت مسافران و ارائه بهترین خدمات با قیمت مقطوع است.

شایان ذکر است که بخشی از سود این شرکت، تعلق به امور خیریه دارد…….

ارزش‌های ما:
ارزش‌های ایلچی جدا از اهداف آن نیست. ایلچی یک مجموعه‌ای واحد است که همگی آن ارزش‌های یکسانی را دنبال می‌کند. باعث افتخار ماست که ارزش‌های خود را با شما به اشتراک گزاریم:
ابتکار و نواوری:
ما فعالانه به دنبال راه‌حل‌های جدید به همراه تکنولوژی برتر و کارآمد هستیم تا بتوانیم گامی محکم در تجربه‌ای فراموش‌نشدنی از یک سفر برداریم، گرچه در این راه هنوز یک دانش‌آموز هستیم.
سخت‌کوشی:
ما همواره به دنبال راهکارهای مسافرتی با ارزش‌های بالا هستیم. در لغت‌نامه ایلچی “نتوانستن” هیچ معنایی ندارد.
زمانبندی:
ما بر این باوریم زمان طلاست. لذا سریع‌ترین پاسخ به انتظارات مسافر و بدون صدمه زدن به کیفیت خدمات، از ارزش‌های محکم ایلچی است.
اخلاق‌گرایی:
اخلاق‌گرایی، رعایت انصاف و بیشترین اعتماد و صداقت با مسافر از ارزش‌های والای ایلچی است. ما قویا بر این باوریم پول زمانی دارای ارزش خواهد شد که از راه‌هایی مبتنی بر راستی و درستی بدست آید.
احترام:
احترام و پذیرش باورها، اعتقادات و پذیرفتن انسان‌ها با تمام تفاوت‌هایشان جزء ارزش‌های محکم و تغییرناپذیر ایلچی است. ایده‌ال ما، شناخته شدن ایلچی به عنوان سفیر و پیام‌اور راستی، درستی، خلاقیت و نواوری است.
کیفیت:
کیفیت خدمات ارائه داده شده توسط ایلچی به مشتریان و سایر همکاران خود بزرگترین تبلیغ برای ایلچی است. باور ما بر این است کیفیت خدمات بالا، به تنهایی بزرگترین تبلیغ برای ایلچی محسوب می‍شود.
راه های تماس با ما:
شماره تماس: 91006160-021
موبایل: 09129641301
آدرس ما: جردن، خیابان ناصری، پلاک 4، واحد 6

اخذ VIP ویزای شنگن و کانادا با ایلچی

ایلچی به معنای سفیر و پیام آور است. شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ایلچی، با اخذ مجوزهای لازم از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در زمینه اجرای تورهای گروهی و انفرادی، ارائه خدمات نوین مسافرتی و به منظور خلق ایده هایی تازه در صنعت توریسم و گردشگری تاسیس شده است تا پیام آور و سفیر نوآوری در این صنعت باشد.

با ما در ارتباط باشید:

اخذ ویزای شینگن را با مشاوران ایلچی در میان بگذارید.

[recaptcha]